NCR 6622E S2 Power Supply Switch Mode 009-0036494 320W 24V with PFC 009-0025595 SP-320-24V 0090025595 ATM Selfserv Part |
| Brand | NCR |
| Condition | New Original & Refurbished & New Generic |
| Business type | Direct from factory |
| Warranty | 1 year or lifetime technical support |
| Leading time | 1-15 working days, depending on order and requirements. |
Our company specialized in ATM Parts supply adjusting and maintenance.
We are trying our best to offer high quality products with lower prices.
| 998-0235677 | NCR 3Q8 Card Reader Assy Feed Roller 998-0235677 4MM MCRM Rubber Pad Roller 9980235677 ATM CRS Selfserv Machine Part |
| 998-0235676 | NCR 3Q8 Card Reader Assy Rubber 4MM Roller 998-0235676 Capture Roller MCRW Small 9980235676 ATM Selfserv Machine Part |
| 009-0036494 | NCR 6622E S2 Power Supply Switch Mode 009-0036494 320W 24V with PFC 009-0025595 SP-320-24V 0090025595 ATM Selfserv Part |